Aquaparky

Thermal Park BEŠEŇOVÁ – vzdialená len 8 km, v zime jazdí vo večerných hodinách BUS zdarma na večerné kúpanie. Vychutnejte si zábavu pre celú rodinu – 7 celoročných vonkajších bazénov od 28°C do 40°C.

Aquapark TATRALANDIA – najväčší celoročný areál vodnej zábavy na Slovenskou. Srdcom celoročného aquaparku je zdroj termálnej vody z hĺbky 2500m s teplotou 60,7 C. Minerálna voda blahodárne pôsobí na pohyblivé a dýchacie ústrojenstvo. Aquapark je vzdialený 20 min. autom.

Kúpele Lúčky – V r. 2008 prešiel areál rekonštrukciou. V prevádzke je celoročne vonkajší i vnútorný bazén s teplotou od 28 – 35°C. Súčasťou vitálneho sveta sú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Kúpele sú vzdialené 12 km. Málo známe miesto,
bez tobogánov = väčšia šanca kludnejšieho odpočinku.
http://kupele-lucky.sk/aqua-vital-park

AQUA relax Dolný Kubín – Ak ste nás navštívili v zime, alebo Vás zastiho na dovolenke zlé počasie, je pravý čas navštíviť AQUA relax Dolný Kubín. Je vhodný pre deti, ktoré sa vyšantia na šmyklavkách, tobogánoch, prúde vody, vlnovej skákačke. Doslelí ocenia množstvo víriviek, bublinkových masáží, trysiek a saunu.

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com