Gastronómia

Vlastné jedlo si môžete pripraviť priamo v apartmáne. Kuchynka je plne vybavená kuchynskym riadom, sklokeramickou dvojplatničkou, malou chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou.

Pokiaľ sa rozhodnete pripraviť si vlastné jedlo, môžte si nakúpiť v TESCO – ktoré je vzdialené len 20 min. pešo.
Otváracia doba je Po – Ne od 6,oo hod. do 22,oo hod.
Vyskúšali sme a odporúčame:

Na prízemí FATRAPARK2 je novootvorená reštaurácia. Môžte si tu priamo objednať raňajky, polpenziu alebo jedlá z jedálneho lístka.

Gastro Gastro

Na príjazdovej ceste od Martina cca 5km pred Ružomberkom môžte navštíviť Salaš Krajinka, tu je možné ochutnať aj pravé ovčie špeciality.
Ovce tam vraj namiesto ovčáckeho psa pasie prasa 😉

Skanzen Salaš

Tesne za začiatkom Ružomberka smerom od Martina je tiež dobrá Pizzeria Camino. Ponúkajú aj bezlepkovú Pizzu. Je možné si telefonicky objednať jedlo do krabice, zastaviť sa pre to cestou z výletu a zjesť si to v klude až na apartmáne.

KolibaKeď prejdete uličkou okolo Pizzerie Camino a idete dalej do Čutkovskej doliny, nájdete tu Čutkovskú priehradu a Kolibu u dobrého pastiera.

Neďaleko Liptovského Mikuláša na konci obce Závažná Poruba – môžete navštíviť reštauráciu v Penzióne Zivka. Môžte si objednať z jedálneho lístka alebo z menu ktoré podávajú od 11,oo hod do záverečnej v cene cca 3,50 Eur.

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com