Vítame Vás v apartmánovom dome Fatrapark2, Ružomberok

UBYTOVANIE
v novopostavenom apartmánovom dome v prekrásnej prírode Hrabovskej doliny, neďaleko lanovky na Malinô Brdo. Popis ubytovacích kapacít v záložke Ubytovanie


ZIMNÁ LYŽOVAČKA

Lyžovačka u nás začína len 150 m od apartmánového domu – na nástupnej kabínkovej lanovke na Malinô Brdo. Na najdlhšie umelo zasnežovanej zjazdovke na Slovensku je možné lyžovať až po dolnú nástupnú kabínkovú lanovku. Z niektorých apartmánov je priamy výhľad na zjazdovku a oboru s muflónmi.

Na satelitnej snímke googlemaps môžete vidieť túto zasneženú zjazdovku aj vidieť – v sekcii Kontakty, po prepnutí mapy do foto-režimu.

Ideálnu polohu ubytovania ocenia i rodiny s deťmi. Pre Vaše pohodlie počas pobytu máte možnosť si objednať polpenziu v reštaurácii priamo v areáli Fatrapark2.eu. Na umocnenie oddychu môžete využiť možnosti blízkeho okolia – požičovňu lyží a bicyklov, saunu s vonkajšou vírovkou (aj cez zimu) a masáže (treba objednať vo Vile Helena) atď. Pokiaľ máte radi ľad, nezabudnite si na 150m vzdialenú vodnú nádrž zobrať korčule.

Váš voľný čas môžte stráviť aj v detskom kútiku naproti recepcii alebo herni vybavenej gulečníkom, stolným futbalom a šípkami.

LETNÁ TURISTIKA
v okolí poskytuje dostatok zaujímavých zážitkov ktoré zvládnu aj deti. Lanovkou sa odveziete na Malinô Brdo a peši môžte navštíviť Vlkolínec – dedinu chránenú UNESCO či urobiť túry na okolité vrchy SIDOROVO, MALINO BRDO… s nádherným výhľadom na panorámu Veľkej Fatry. Nezabudnite navštíviť Čutkovskú dolinu s množstvom atrakcií pre deti, kolibou U dobrého pastiera a prekrásnou vychádzkou po doline s možnosťou zastávok pri potoku a opekania. Apartmánový dom a jeho okolie poskytujú množstvo príležitostí na aktívny oddych. Pre tých, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu je určený BIKE PARK a dve lanové dráhy TARZANIA a TARZANKA, ktoré nájdete v blízkosti Hrabovského jazera. Počas celého roka môžte využiť blízkosť thermalparkov v Bešeňovej, Dolnom Kubíne, Liptovskom Mikuláši či kúpeľov Lúčky – s prekrásnym vodopádom priamo v obci Lúčky.

 

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com